Ece Hoşgüler Güzellik ve Estetik | Hizmetler
Salonumuzda, Kalıcı Makyaj, Lazer Epilasyon, Bölgesel İncelme, Cilt Analizi, Radyofrekans, Led Maske, Karbon Peeling, Medikal Cilt Bakımı, Akneli Cilt Bakımı, Dermapen Uygulaması, Cryo Lipoliz, Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik, Histomer Özel Bakım Ürün ve Hizmetlerinden Yararlanabilirsiniz
Kalıcı Makyaj, Lazer Epilasyon, Bölgesel İncelme, Cilt Analizi, Radyofrekans, Led Maske, Karbon Peeling, Medikal Cilt Bakımı, Akneli Cilt Bakımı, Dermapen Uygulaması, Cryo Lipoliz, Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik, Histomer Özel Bakım
146
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-146,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Hizmetler

Hayallerinizin Ötesinde

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle ‘’Mikro Pigment uygulaması’’ mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Bu alerjik olmayan, ciltlerde özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez.

Kalıcı Makyaj

Epilasyon

Avrupalı Cihazlar ile acısız ve en etkili sonuç. Açık renk tüyleri dahi ortadan kaldıran buz başlığı ile uygulama bölgesine hızlı ve konforlu soğutma yapan en yeni teknoloji cihazlarımızla sizleri bekliyoruz.

Yoğunlaştırılmış ışık yardımıyla istenmeyen tüyleri yok etmekamacıyla yapılan uygulamadır.

Epilasyon İşlemi
Epilasyon Nedir
Epilasyon Çeşitleri ve Seans Süreleri
Epilasyon Hakkında Merak Edilenler

Bölgesel İncelme

Kadınların en sık karşılaştığı estetik problemlerden biri de, diyete, egzersize, hatta verilen kilolara rağmen bir türlü kurtulamadığınız lokal fazlalıklar.

Bölgesel İncelme

Cilt Analizi

Smart Mirror ile yapay zeka kullanılarak cilt tipleri ve bakım önerileri konusunda neredeyse bir Dermatolog gibi düşünebilen en yeni teknoloji cilt analiz cihazı. Cilt analizi sonucunda, size uygun ürünler ile profesyonel bakım için bizimle irtibata geçin.

Cilt Analizi Nedir Nasıl Yapılır?
Cilt Analizi ile Neler Tespit Edilir?

Radyo Frekans

27 li yaşlardan itibaren cildimizin kolajen yapısında değişiklikler olmaya başlamaktadır. 30 lu yaşlardan itibaren bu değişiklikleri hissetmeye başlarız. kolajen ve elastikiyet kayıplarını cizgiler ve sarkmalar olarak gözlemleriz. Radyofrekans uygulaması ile cilt ve cilt altı dokularda ısı artışı sağlanır.

Radyo Frekans

Led Maske

Uygulama akne giderilmesinde, ödem azaltmada, plastik ameliyatlar sonrasında, kimyasal peeling sonrasında, güneş ve yaşlanmaya bağlı lekelerde, doku yenilenmesinde, cilt bakımında , cilt lekelerinde dahi etkili sonuçlar vermektedir.

Led Maske

Karbon Peeling

Günümüzde lazer yöntemleri cilt sağlığı ve güzelliği için sıkça uygulanmaya başlamıştır. Karbon peeling uygulaması da bu son yeniliklerden bir tanesidir. Karbon peeling uygulaması son dönemlerin en popüler lazerle cilt yenileme işlemlerinden birisi olup yöntem bir çok avantajı da beraberinde getirmekte ve dolayısıyla karbon peelinge olan rağbet de gün geçtikçe artmaktadır.

Karbon Peeling
Karbon Peeling Nedir Ne işe Yarar
Karbon Peeling Uygulama Süresi Etkisi
Karbon Peeling Cilt Bakımı Avantajları
Kimyasal Peeling Uygulaması Nedir
a

Medikal Cilt Bakımı

Cihazlar yardımı ile yapılan cilt bakımına verilen isimdir. Yeni nesil cilt bakımları medikal ürünler ve medikal cihaz desteğiyle yapılıyor. Klasik yöntemde parmak kenarları, vakum çubuklarıyla işlemler yapılıyor ancak bu yöntemin ciltte hasar bırakma riski bulunmakta.

Medikal Cilt Bakımı

Akneli Cilt Bakımı

Akne oluşmuş veya akne oluşumuna müsait ciltler için yapılan ilt bakım uygulamasıdır. probleme yönelik ürünlerle ve cihazlar kullanılarak sorunun giderilmesi işemidir. özel ürünler kullanılmaktadır.

Akneli Cilt Bakımı

Cryo Lipoliz

Cryo Lipoliz işlemi özellikle Vücut sıkılaştırıcı, selülitin çözülüp uzaklaştırılması setoksifikasyon ve sıvıların indirgenmesi , lokalize yağların yok edilmesi gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.

Cryo Lipoliz

Lenf Drenaj

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla (Pressoterapi), vücuttaki lenf nodalarından başlayarak yapmış olduğu basınçlı uyarılarla ayak tabanından göğüs altına kadar uygulanan bir basınç terapisidir.

Lenf Drenaj

Pasif Jimnastik

Elektroterapi uygulamalarımız ile vücut konturunun belirginleşmesine yağ yakımının hızlandırılmasına saatlerce spor yapmış gibi kolayca yağların enerjiye dönüşüp yakılmasını sağlamaktadır.

Pasif Jimnastik

Histomer Özel Bakım

Histomer’ in ana maddesi bitkilerin kök hücreleridir. Bitki kök hücresi insan hücresiyle uyumlu tek hücredir.  Salonumuzda uygulaması yapılan profesyonel ürünler ve ayrıca ev kullanımına uygun olarak satışı yapılan ürünler hakkında detaylı bilgiyi alt bölümde bulunan linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Histomer Özel Bakım Nedir?
Profesyonel Histomer Ürünleri
Histomer Ev Kullanım Ürünleri
WhatsApp chat