Ece Hoşgüler Güzellik ve Estetik | Hakkımızda
Ece Hoşgüler Kimdir Güzellik Salonu ve Yapılan Uygulamalar Hakkında Bilgi
ece hoşgüler kimdir, ece hoşgüler nerede, ece hoşgüler neler var, ece hoşgüler cilt bakımı, ece hoşgüler epilasyon, ece hoşgüler kalıcı makyaj, ece hoşgüler özgeçmiş, ece hoşgüler salonu, ece hoşgüler güzellik
114
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-114,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Hakkımızda

Bizimle Daha Güzelsiniz..

Ece HOŞGÜLER

İspanyol Teknolojisi ve Tecrübeli hizmet ile Güzelliğe Hoşgeldiniz…

Ece HOŞGÜLER Estetik, Güzellik Ve SPA Dünya’nın en prestijli markalarından olan HAYAT PROKOMED, HISTOMER ve BIOGENA ürünleri ile çalışan sayılı güzellik merkezlerinden biri olup, kullandığı kozmetik ürün kalitesiyle, cihaz kalitesine de büyük önem veren ve yüksek kalite İspanya üretimi son teknoloji cihazlarla donatılarak yaptığı yatırımla dikkatleri üzerine çekmiş Estetik, Güzellik ve SPA merkezidir.

“İleri görüşlü kurumsal yapısı ile çalışanlarının da mutluluğu için her daim aktiviteler düzenleyerek müşterilerine de bu enerjiyi aktarmaya çalışmaktadır.”

Diğer güzellik merkezlerinden farklı olarak, Hayat Prokomed’un Türkiye’de ki en iyi eğitmenlerinden oluşan kadrosundan alınan yoğun eğitim sonucunda tüm personel sertifikalara sahiptir. Profesyonel ekibi, aynı zamanda yaşam koçları tarafından müşteri ilişkileri, huzuru ve stressiz iletişim kurma eğitimlerini düzenli olarak almaktadırlar.

İleri Teknoloji ile Sorunsuz Uygulama.

“Gelişmiş teknolojili Son Model cihazlar ile Türkiye’nin Lüks güzellik merkezleri arasında ilk sıralara adını yazdırmıştır.”

Dünyada İlk, Cilt analizinde Devrim yapan Smart Mirror ile cilt problemlerini tanılayıp, cildiniz için ürün seçimi de yapan cihaz ile Dünya da ameliyatsız yüz gerdirme olarak bilinen “HIFU” teknolojisine sahip acısız en iyi sonuç veren cihazdan, Fiber Optik teknolojisi ile çalışan Dünya’da ki ilk ve tek Acısız HELENİSS Diode Ütüleme Lazer Epilasyon cihazına sahip güzellik merkezi, cihaz portfolyosun da sayısız son teknoloji cihazlarla, sektörün en lüks güzellik merkezi konumundadır.

“İşinizi şansa bırakmayın! İspanya teknolojisi ile güzelliğe bir adım daha yakın olun! Unutmayın siz her şeyin en iyisine layıksınız ve herşeyden değerlisiniz..”
WhatsApp chat