Ece Hoşgüler Güzellik ve Estetik | Cihazlar
Salonumuzda Bulunan Cihazlar, HeleniSS Sipania Diode Lazer, Limpio Q-Switch, Ceres Sipania, BomTech, CryoCELL II, Smart Mirror, Flexion, Epil Basic, Lenf Drenaj, PSF Elektro Therapy Başta Olmak Üzere Yüksek Kalite ve Standartlara Sahip Cihazlardır
HeleniSS Sipania, Limpio Q-Switch, Ceres Sipania, BomTech, CryoCELL II, Smart Mirror, Flexion, Epil Basic, Lenf Drenaj, PSF Elektro Therapy
260
page-template-default,page,page-id-260,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Cihazlar

Avrupalı İleri Teknoloji Cihazlar

HeleniSS Sipania

Ağrısız, acısız, koyu renklerde ve açık renklerde en yüksek performans ile tüm bölgeler için güvenli temizleme.

Etkili Hızlı Güvenli Sağlıklı ve Kesin Çözüm

HeleniSS Sipania Diode Lazer Epilasyon Cihazı Avrupa’da üretilmiş ve Avrupa Standartları ile Türkiye TSE Standartlarına tam uyumlu cihaz ile epilasyon işlemlerinizi güvenle ve yüksek memnuniyetle gerçekleştirebiliriz.

Limpio Q-Switch

Limpio Q-Switch Dövme Silici Lazer sayesinde istenmeyen lekelere ve artık zamanı geçmiş dövmelere son.

Artık Dövme Silme Hiç Olmadığı Kadar Kolay

Üstün pigmentleme teknolojisi ile tüm cilt tiplerine uygun çok fonksyionlu bu cihaz ile konforlu dövme silme ve leke giderme operasyonları için sizi bekliyoruz.

Ceres Sipania

Ceres Sipania RF Kavitasyon Cihazı ile radyo frekans uygulamaları zahmetsizce yağ yakmanıza yardımcı oluyor.

Sarkma Giderip Sıkılaşarak Yağlardan Kurtulun

Selülit problemlerinize kesin sağlıklı çözümler. Zorlu egzersiz programlarından defalarca daha hızlı sonuç almak için bizi ziyaret edin.

BomTech Kalıcı Makyaj Cihazı

BomTech, mükemmel güç ve hız dengesi sayesinde cilde işleme derinliği değişmeyen özel tasarımlı Kalıcı Makyaj Cihazıdır.

Hızlı ve Güçlü iğneleme motoru ile Mükemmel Sonuç

Püskürtme yapmayan prob ve Gama Steril özellikli Nano İnce İğne ve tipslerle tüm makyaj işlemleri boyunca güvenli, kaliteli uygulamalar için bizimle iletişime geçin.

CryoCELL II Zayıflama Cihazı

Cryo lipoliz Zeltiq prosedürün patentli adıdır, Coolsculpting olarak da bilinir. Bu tedavinin en önemli özelliği yağ çıkıntılarını özel bir soğutma tekniği kullanılarak hedef almasıdır.

CryoCELL II Zayıflama Cihazı Cryo II ile Cryolipolysis uyglamalarında daha iyi sonuçlar.

Kademeli olarak yağ hücreleri 2 ila 4 ay arasında ortadan kalkar. Kilo alınmadığı sürece aynı bölgeden yağlanma gerçekleşmez. Güvenle ve sorunsuz kullanımı ile tüm müşterileri memnun eden ayrıcalıklı bir cihaz ile sizi lipolize bekliyoruz.

Smart Mirror Cilt Analiz Cihazı

Smart Mirror Cilt Analiz Cihazı​ ile Lekeler, gözenekler, nem, dokular, kırışıklıklar, pigmentasyon ve benzeri problemleri tanır ve çözüm önerileri sunar.

En Akıllı Cilt Analiz Cihazı ile Cildinizi Tanıyalım

Test sonuçlarına göre akıllı ayna özelliği sayesinde cilt bakım ürünleri ve tedaviyi otomatik olarak önerir. Sınırsız hasta kaydı ve takibi yapmanızı sağlar.

Flexion Cilt Bakım Cihazı

Prokomed Flexion Selection Cilt Bakım Cihazı, Dekoratif tasarımlı Selection Basic System, cilt bakım kabininde gerekli olan temel fonksiyonlardan oluşturulmuş bir kombinasyondur.

Buhar Makinesi, Frimatör Yüksek Frekans Loop

Bütün bu birimleri bünyesinde birleştiren Selection Basic System, tüm cilt bakımlarınızda size en iyi uygulama sonuçlarını sağlayacak. Hemen randevu alın ve cilt sorunlarınızı birlikte çözelim.

Epil Basic

Epil Basic İğneli Lazer Epilasyon Cihazı ile modası geçmeyen ve kişi gereksinimlerine göre sıklıkla kullanılan bir epilasyon cihazıdır.

Basit Sorunlara Basit Çözümler

Thermoliz ve Flash sistemli bu cihaz sayesinde Lazer Epilasyon dışında yapılması daha uygun görülen tüy giderme işlemlerinde kullanılmaktadır. Tüm tüy sorunlarınıza çözüm üretebilen Epil Basic merkezimizde sizler için VAR.

Lenf Drenaj

Lenf Drenaj Cihazı ile Vücuda basınç masajı yapılması esasına dayanır ve genel adı Pressoterapi olarak bilinmektedir.

Zararlı Sıvı ve Toksinlerden Kurtulmak için Lenf Drenaj

Vücuttaki lenf nodalarından başlayarak yapmış olduğu basınçlı uyarılarla ayak tabanından göğüs altına kadar uygulanan bir basınç terapisidir. Vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılarak damarlar arasında biriken sıvı ve toksinlerin drene edilmesine ortam yaratılır.

PSF Elektro Therapy

Elektro Therapy Pasif Jimnastik Cihazı ile spor salonlarında saatlerce sürecek fitness hareketlerine ve ekipmanlarına gerek kalmadan spor yapın.

Selülit İncelme Sıkılaşma ve Kas Şekillendirme

Kollar, bacak bölgeleri, basen bölgeleri ve diğer tüm noktalara çoklu padleri ile uygulanarak incelme ve sıkılaşmanızda her zaman sizinleyiz.

WhatsApp chat